Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23253
Stary 15.04.2013, 20:26
Panowie trochę obiektywizmu... W środę gramy najważniejszy mecz sezonu. A pamiętacie mecz z Wartą we wrześniu ubiegłego roku? Gdyby nie sędzia Wajda to odpadlibyśmy na etapie 1/8 finału i o pucharach moglibyśmy zapomnieć. Dzień po tym meczu Pyżalska szalała na twitterze pisząc o piłkarskim pokerze. Dziś los się odwrócił i to nas orżnęli. Sędziowie popełniali błędy(kręcili, jak kto woli), popełniają i będą popełniać. Kiedyś goliliśmy frajerów po 3,4-0 i nikt na to nie zwracał uwagi. W sobotę wystarczyło wykorzystać 2 z kilku 100% okazji i nikt by nie pisał o błędach sędziego. W 2007 pomagali Zagłębiu, w 2010 Lechowi, teraz mówi się, że gwiżdżą pod Legię, a gdy spojrzymy przez pryzmat całego sezonu to więcej na pomyłkach sędziowskich skorzystał Lech. I podobnie jak Kocur, nie zdziwię się, że gdzieś tam za kilka kolejek, może właśnie w Poznaniu sędziowie oddadzą nam to co zabrali w sobotę.
Odpowiedz cytując