Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1498
Stary 15.04.2013, 20:25
Skorża z tydzień czy dwa temu wypowiadał się w prasie, i nie wykluczał, że w czerwcu wróci do Polski. Lepszy on niż Smuda. Ale, araby pewnie zaproponują mu 2-3 krotną podwyżke i temat zostanie przynajmniej na sezon zamknięty.
Odpowiedz cytując