Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23252
Stary 15.04.2013, 20:07
emj10 napisał(a):Wyświetl post
A Wisła nie korzystała z prezentów sędziowskich? W ostatnich latach przecież tego było mnóstwo, a w jednej rundzie, gdyby nie te prezenty pewnie byście mieli jakieś 8-9 punktów mniej.
W tym sezonie akurat przez błedy sedziow mamy 7-8 punktow mniej co wyliczył przeglad sportowy. Moze jeszcze napiszesz, ze dzieki sedziom zdobywalismy Mistrzostwa Polski - bo skoro mielibysmy w poprzednich latach mniej punktow to znaczy, ze nie mielibysmy Mistrzostwa Polski na koncie
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 15.04.2013 o godz. 20:10.
Odpowiedz cytując