emj10 napisał(a):

|
A Wisła nie korzystała z prezentów sędziowskich? W ostatnich latach przecież tego było mnóstwo, a w jednej rundzie, gdyby nie te prezenty pewnie byście mieli jakieś 8-9 punktów mniej.
|
W tym sezonie akurat przez błedy sedziow mamy 7-8 punktow mniej co wyliczył przeglad sportowy. Moze jeszcze napiszesz, ze dzieki sedziom zdobywalismy Mistrzostwa Polski - bo skoro mielibysmy w poprzednich latach mniej punktow to znaczy, ze nie mielibysmy Mistrzostwa Polski na koncie