Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#813
Stary 15.04.2013, 19:44



WISŁA Kraków - LEGIA Warszawa

1280x720 | x264 | 4000 kbps | mp3 |192 kbps




0:1 Dwaliszwili + Jarzębak
Kod:
http://www.mediafire.com/?y9efiw0ck9fxx75


0:2 Jędrzejczyk
Kod:
http://www.mediafire.com/?ew1ydaegjeszb2y


1:2 Sikorski
Kod:
http://www.mediafire.com/?8gcg5v00l1ayaad


Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując