Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22377
Stary 15.04.2013, 19:12
BBudowniczy napisał(a):Wyświetl post
Co Ty nie powiesz To jakaś nowa, lewicowa definicja fobii. Czy czasem wg tej definicji Ty nie jesteś pisofobem, katolikofobem, prawicofobem ? Przecież pasuje idealnie: katolikofob - człowiek nie lubiący kościoła katolickiego i katolików, ksenofobicznie traktujacy obcą mu religię. Wszędzie widzący zagrożenie i spiski kościoła, odpowiadającego wg niego za większość zła na świecie.

I jak się czyta wyborców "PO-Palikota" i "lewako-komuchów" z "sekty pancernej brzozy" ,wszystko się zgadza z definicją słownikową. Pisofobia, katolikofobia - to się leczy Asie!

A na poważnie - poczytaj sobie co to jest fobia i nie pisz bzdur.



PS. Jak oceniasz zachowanie Rosjan w sprawie Katynia? Jak oceniasz podłe, rusofobiczne zachowania amerykanów? Nie odniosłeś się do meritum.
Nie ,to sie nazywa inaczej a mianowicie : antyklerykalizm
Co do kościoła ,to nie są spiski , tylko smutna prawda o tej organizacji .
Do czego sie mam odnosić ,że jakiś dziennikarz nazwał coś rusofobią ? Jak dla mnie te działania nie mają tła rusofobicznego , po prostu jedni odpowiadaja drugim pięknym za nadobne.