|
Nie mam karnetu, ale- nie ma czegoś takiego, że jakbyś wszedł na wydarzenie, a później po wybraniu miejsca przy wyborze typu biletu (normalny, ulgowy) nie ma tam opcji dla karnetowiczów?
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|