|
Jakby miał być Smuda to tak jak ktoś wyżej napisał, dostanie kogo będzie chciał (w granicach rozsądku), i żaden grajek nie poleci na skargę.
Zanim przyszedł Kasperczak kto był trenerem ?
Kasperczak według mnie poleciał z sukcesami na plecach i pracy Smudy.
Będzie co ma być!
|