Wyświetl pojedynczy post
ToBo11
Junior Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1496
Stary 15.04.2013, 17:59
Jakby miał być Smuda to tak jak ktoś wyżej napisał, dostanie kogo będzie chciał (w granicach rozsądku), i żaden grajek nie poleci na skargę.
Zanim przyszedł Kasperczak kto był trenerem ?
Kasperczak według mnie poleciał z sukcesami na plecach i pracy Smudy.

Będzie co ma być!
Odpowiedz cytując