|
Wyglada na to ze Boniek tez stesknil sie za mistrzostwem legii nie mniej niz jej kibice ktorzy przebrali sie w Krakowie za stado plemników.
Wydaje mi sie ze prezes PZPN raczej powinien sie kajac i zapewniac ze zrobi wszystko co w jego mocy by sedziowanie bylo lepsze a nie udzielac glupich komentarzy. Jak zlapie sie zlodzieja to trzeba zlodzieja pietnowac a nie rugac tego ktory go zlapal
Ponizej dywagacje obu Panow
Boniek napisał: "Panie Bednarz, zamiast projektów dotyczących sędziów, może by Pan skoncentrował się na pracy dla swojego pracodawcy. Wisła na to liczy" oraz "Sędziowie przepraszają, bo popełnili błędy, ale zawodnicy, którzy kopią się w czoło, są cicho".
Bednarz ripostuje: "Nie obędzie się bez naszej reakcji na wpisy Bońka. Były skandaliczne! A po czołach nie kopią się piłkarze, tylko sam prezes - powiedział Bednarz dla "Przeglądu Sportowego".
|