Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.04.2013, 11:58
Dla mnie najbardziej wku…ce jest to, że osoby decyzyjne w naszej piłce tzn. Boniek i Przesmycki uważają, że nic wielkiego się nie stało.
Po takiej sytuacji całą szóstka a przede wszystkim Jędrzejczyk, co najmniej do końca sezonu powinien być zawieszony nieodsunięty, ale zawieszony.
Jeśli góra mówi, że właściwie nic się nie stało to albo boją się ruszyć tego gó..a żeby nie zepsuć resztek, jako takiego obrazy Ekstraklasy, albo ……………………

I proszę niech nikt nie wciska, że sędzia mógł tego nie widzieć. Wiem, że to link do Wyborczej ale warto posłuchać co mówi Iwańczyk w 1,38 minucie
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/12...ml#BoxSportTxt
Odpowiedz cytując