Wyświetl pojedynczy post
sztuki
Junior Member
 
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1486
Stary 15.04.2013, 09:25
Panowie z tym cudakiem Smudą to chyba jakieś nieporozumienie?! Już wolałbym dać Kulawikowi szansę na kolejny sezon... Ze Smudą wpadniemy w jeszcze większą skrajność niż jesteśmy... Podobno był już nagrany temat powrotu na R22 Nawałki i co w związku z tym Temat Nawałki był poruszony przez Mateusza Borka w Cafe Futbol powiedział ze po obecnym sezonie to on miałby prowadzić Wisełkę. Myślę że większość kibiców zdecydowanie chciałaby Nawałkę niż tego pajaca Smudę... Jeśli w Wiśle ma być dobrze to w chciałbym aby sztabem szkoleniowym zajmowali się dawni Wiślacy bo kto inny jak nie oni będzie znał lepiej realia Wisły... Mam nadzieję że nie jestem jedynym fanem który CHCE TEGO!!
"Jeśli,
Liczysz na kupon co los zamieni w zysk,
Prędzej zobaczysz ufo albo dostaniesz w kły.
Reklama powie jak żyć,
Ty powiesz "nie" reklamie,
Taki Twój spryt, podświadomie i tak kupisz co każe.
Mieszkanie w ratach, AGD w ratach,
Jebana praca, jeszcze dziewczyna zdradza Ciebie
jak szmata..."
Odpowiedz cytując