Panowie z tym cudakiem Smudą to chyba jakieś nieporozumienie?! Już wolałbym dać Kulawikowi szansę na kolejny sezon... Ze Smudą wpadniemy w jeszcze większą skrajność niż jesteśmy... Podobno był już nagrany temat powrotu na R22 Nawałki i co w związku z tym

Temat Nawałki był poruszony przez Mateusza Borka w Cafe Futbol powiedział ze po obecnym sezonie to on miałby prowadzić Wisełkę. Myślę że większość kibiców zdecydowanie chciałaby Nawałkę niż tego pajaca Smudę... Jeśli w Wiśle ma być dobrze to w chciałbym aby sztabem szkoleniowym zajmowali się dawni Wiślacy bo kto inny jak nie oni będzie znał lepiej realia Wisły... Mam nadzieję że nie jestem jedynym fanem który CHCE TEGO!!