Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23246
Stary 15.04.2013, 01:09
Kontrowersja jest pierwsza, nieslusznie uznana bramka. Co do karnego, to opinie sa podzielone i raczej wiekszosc sie przychyla do tego, ze nie powinno byc...natomiast sedzia swoim nieudolnym sedziowaniem uratowal nas, bo "akcja" pana Pareiko, to zenada i czerwona kartka od reki(na Polsacie nazwali, to kryminalem, a z tego co slyszalem na C+ bylo podobnie). Estonczyk ma cos slabo poukladane w glowie, bo zawala sytuacje, a potem wybucha. Kazdy wie, ze od lat mamy slabych sedziow(i nic sie w tym aspekcie nie zmieni) i raz my na tym korzystamy, raz przeciwnik...juz zreszta byly materialy o tym, jak mielismy "serie", kiedy w kolejnych meczach arbitrzy mylili sie na nasza korzysc.
Odpowiedz cytując