Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 14.04.2013, 23:14
Najgorsza jest ta jebana bezsilność, ze nic nie możesz przeciwko tej mafii zrobić.. Swój zawsze będzie bronil swego. W każdym zawodzie, sferze życia, jak ktoś coś s.......i, to robi się jakaś karę dla sprawcy i zadośćuczynienie dla ofiary, wszędzie tylko ....a nie w piłce gdzie max konsekwencją jest nie sędziowskie przez 1-2 mecze. Przecież ....a za msc nikt już o tym nie będzie psmiętał i wszystko rozejdzie się po kościach! Uważam, że jakaś akcja ze strony kiiców i skwk jest bardziej niż wskazana.
Odpowiedz cytując