Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3856
Stary 14.04.2013, 22:14
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Nie mam pytan. Coraz wiecej chorych ludzi w tym PiS-ie. Juz sie to robi nudne.
PiS ustami ekspertów, po wykonaniu analiz, badań i symulacji twierdzi, że na pokładzie doszło/mogło dojść do wybuchu - chorzy ludzie. Strona rządowa opowiada bajki o brzozie urywającej skrzydło, bez badań, bez symulacji, wymyślająca fantastyczne teorie - ludzie zdrowi. Gratuluję
Odpowiedz cytując