mitmichael napisał(a):

|
Nie mam pytan. Coraz wiecej chorych ludzi w tym PiS-ie. Juz sie to robi nudne.
|
PiS ustami ekspertów, po wykonaniu analiz, badań i symulacji twierdzi, że na pokładzie doszło/mogło dojść do wybuchu - chorzy ludzie. Strona rządowa opowiada bajki o brzozie urywającej skrzydło, bez badań, bez symulacji, wymyślająca fantastyczne teorie - ludzie zdrowi. Gratuluję
