Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23235
Stary 14.04.2013, 20:41
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Okej, czyli tradycja tego forum (a raczej jego prawej czesci).

Rzuca sie mniej lub bardziej powaznym oskarzeniem (zamach Smolenski, drukowanie legijne, itd.) a jak dochodzi do dyskusji z kims kto ma watpliwosci z powodu braku dowodow to zaczyna sie zamykanie w swoim bunkrze (mi to wali czy w innych meczach..., mi to wali co mowi ktos kto nie twierdzi ze to byl zamach,...), bawienie sie w erystyke (osadzono 300 ludzi za korupcje... Legia wiec drukuje!), a czasami nawet (jak u kogos z kultura na bakier... no i intelekt nie pozwala na wiecej) przechodzi sie do gimnazjalnego argumentum ad personam (przyklad fialo). Pisze gimnazjalnego bo na takim (co najwyzej) poziomie jest rzucony ten argument.
Na Wisła-Legia 0-6 z 93 i setki innych meczów też brak dowodów i co z tego?
Chcesz być politycznie poprawny czy nie wiem jak to nazwac to sobie bądź.
Dla mnie z kolei wczorajsze popisy sędziów są bezczelnym przekrętem.
Może 10-20 kolejnych osób będzie miało jeszcze inne zdanie no i dobrze. Forum dyskusyjne.
A akurat ja nt. Smoleńska nie mam nic do napisania i nie pamiętam abym zrobił jakikolwiek wpis w tamtym temacie.
Ostatnio edytowane przez arti : 14.04.2013 o godz. 20:46.
Odpowiedz cytując