Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23234
Stary 14.04.2013, 20:37
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Rzuca sie mniej lub bardziej powaznym oskarzeniem (zamach Smolenski, drukowanie legijne, itd.) a jak dochodzi do dyskusji z kims kto ma watpliwosci z powodu braku dowodow
Mistrzu, jakby ktoś tutaj miał dowody, to już pewnie byłyby one u prokuratora.
Ten mecz był ewidentnie skręcony, takiego wału na tym poziomie rozgrywkowym dawno nie było. Mniej więcej od momentu, kiedy zaczęto delikwentów wywozić do Wrocławia.

Jak nie trafia do Ciebie zdjęcie pokazujące gdzie była piłka i gdzie stał (i patrzył się) Jarzębak, to znaczy że nic innego też nie dotrze. Wytłumacz mi więc, dlaczego ktokolwiek miałby tracić na Ciebie czas? Zwłaszcza, że masz tutaj status trolla...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując