Bobek90 napisał(a):

|
Rzuca sie mniej lub bardziej powaznym oskarzeniem (zamach Smolenski, drukowanie legijne, itd.) a jak dochodzi do dyskusji z kims kto ma watpliwosci z powodu braku dowodow
|
Mistrzu, jakby ktoś tutaj miał dowody, to już pewnie byłyby one u prokuratora.
Ten mecz był ewidentnie skręcony, takiego wału na tym poziomie rozgrywkowym dawno nie było. Mniej więcej od momentu, kiedy zaczęto delikwentów wywozić do Wrocławia.
Jak nie trafia do Ciebie zdjęcie pokazujące gdzie była piłka i gdzie stał (i patrzył się) Jarzębak, to znaczy że nic innego też nie dotrze. Wytłumacz mi więc, dlaczego ktokolwiek miałby tracić na Ciebie czas? Zwłaszcza, że masz tutaj status trolla...