Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23233
Stary 14.04.2013, 20:18
Brawo Bobku za wciągnięcie w temat Smoleńska, masz tupet chłopie.

Czy jest na sali lekarz, vel moderator? Bobku, w swoim jakże bogatym dorobku trollowania masz już nagrodę największego pokemona forum w ramach głosowania White Star Awards 2012, zająłeś ex aequo 1 miejsce z pysiem-wyjazdowiczem, dostałeś specjalną dedykację "weźcie pod uwagę co piszecie bo wstyd", więc... naprawdę ci nie wstyd? Jesteś jedną z najbardziej negatywnych postaci na tym forum, zastanów się chłopie.

Przepraszam za offtop, ale co tu się wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując