|
Brawo Bobku za wciągnięcie w temat Smoleńska, masz tupet chłopie.
Czy jest na sali lekarz, vel moderator? Bobku, w swoim jakże bogatym dorobku trollowania masz już nagrodę największego pokemona forum w ramach głosowania White Star Awards 2012, zająłeś ex aequo 1 miejsce z pysiem-wyjazdowiczem, dostałeś specjalną dedykację "weźcie pod uwagę co piszecie bo wstyd", więc... naprawdę ci nie wstyd? Jesteś jedną z najbardziej negatywnych postaci na tym forum, zastanów się chłopie.
Przepraszam za offtop, ale co tu się wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
|