Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23228
Stary 14.04.2013, 19:15
mi to wali czy w innych meczach drukowali Legii czy nie. W tym konkretnym drukowali.

a ty bobek udajesz zaskoczonego wogole drukowaniem w kraju w ktorym za korupcje siedzi ponad 300 ludzi? Bez jaj.
Biorąc pod uwage ostatnie wydarzenia (tzn.Arka-Zawisza) mnie nic nie zdziwi.
I na koniec, nie wiem czy wiesz ale drukuje sie nie tylko po to by zdobyć Mistrza. Przede wszystkim można nieźle zarobić.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując