Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
Od: 10.2011
Offline
#
20212
14.04.2013, 16:42
Kluvi
napisał(a):
Ale to forum jest zabawne. Teraz nagle Sarki okazuje się całkiem spoko grajkiem, a jak przychodził wieszano na nim psy. To samo z trenerem jest.. a patrząc spokojnie widzimy ile razy w Krakowie nas oszukano!! To niepojęte by tyle błędów sędziowie dla jednej drużyny robili...
Swoją drogą patrząc na Sikorskiego od dłuższego czasu myślałem, że jego nieskuteczność jest chyba przez te długie włosy... bo wszystkie bramki strzelał mają krótkie
I co się okazało znów ma (jak na siebie) krótkie włosy i strzela bramkę!! Wniosek dla Daniela.. nigdy nie zapuszczaj włosów dopóty, dopóki jesteś czynnym piłkarzem
Taki mały OT
Miłej i słonecznej niedzieli da Wszystkich!!
A co ten trener takiego wielkiego wykonał? Jeśli nie awansuje do finału PP co oznacza brak Wisły w pucharach to będzie potwierdzeniem tezy o braku umiejętności trenerskich choć mam nadzieje że tak nie będzie.
syryls
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do syryls
Znajdź inne posty napisane przez syryls