|
Ponawiam pytanie; co odroznia fatalna pomylke sedziowska od intrygi grubymi nicmi szytej?
Dlaczego dwa ulozone przez sedziow w krotkim odstepie czasu mecze Wisly z Jagielonia i Lks-em (pomylki na podobnym, absurdalnym, poziomie) to bylo poprostu fatalne sedziowanie, a dlaczego jeden mecz ulozony przez sedziow dla Legii to juz pilkarski poker?
Mozecie mi to wytlumaczyc? Mozecie wspiac sie choc na niziny obiektywnosci?
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 14.04.2013 o godz. 16:28.
|