Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23222
Stary 14.04.2013, 16:25
Ponawiam pytanie; co odroznia fatalna pomylke sedziowska od intrygi grubymi nicmi szytej?

Dlaczego dwa ulozone przez sedziow w krotkim odstepie czasu mecze Wisly z Jagielonia i Lks-em (pomylki na podobnym, absurdalnym, poziomie) to bylo poprostu fatalne sedziowanie, a dlaczego jeden mecz ulozony przez sedziow dla Legii to juz pilkarski poker?

Mozecie mi to wytlumaczyc? Mozecie wspiac sie choc na niziny obiektywnosci?
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 14.04.2013 o godz. 16:28.
Odpowiedz cytując