Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23220
Stary 14.04.2013, 15:50
Blady strach przez chwile mnie też obleciał ale popatrzmy źe Podbeskidzie uratowało Śląskowi trzecie miejsce i w środe odpuszczą na puchar.Przypominam źe my im mistrzostwo zalatwiliśmy bezstresowo
Odpowiedz cytując