|
Czy Wy wierzycie ze jakiś poważny trener przyjdzie pracować do tej WIAŁY Cupiała . JEŚLI ZE MUDA to prawda to potraktujcie to jak mniejsze zło , pyzatym ktoś tu trafnie napisał W Wiśle niema nawet kto ocenić umiejętności potencjalnego piłkarza NIEMA DETEKTORA SPORTOWEGO NIEMA NIC .A TEN SMUDA TO PEWNIE MA PEŁNIĆ ROLE człowieka ORKIESTRY TAKI ZŁOTA RACZKA Jak trzeba tknie poprowadzi pisuar naprawi , a czasem i pozamiata.
|