|
Czemu tak Nam mecz wyszedł? Bo w koncu Nasi zawodnicy zrozumieli co to jest prawdziwy pressing. Jak pilkarz Legii byl przy pilce to od razu był atakowany przez Naszego zawodnika, ktory nie bał sie z calej pety wchodzic w nogi przeciwnika - gdzie w meczu ze Slaskiem gdy Sobota byl przy pilce nikt do Niego nawet dupy nie ruszył. Ja mam tylko nadzieje, ze to nie był jednorazowy wyskok z tym pressingiem i ze Slaskiem w srode zostanie powtorzony.
|