nesta napisał(a):

|
Jeśli ze Smudą to prawda, to uważam, że jest duża szansa na to, że Cupiał nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Raz, że Smuda nie zgodziłby się przyjsc gdyby nie mial obiecanych wzmocnien, dwa, ma chyba jakis wplyw na bossa, znaja sie wiec bedzie mogl do tych wzmocnien naklaniac i nie zostanie zwolniony po nieudanym jednym czy dwoch meczach.
|
Jak Cupiał znowu zatrudni tego starego głuptaka to brak mi słów.
Rozwój sportowy drużyny pod kierownictwem prawd.iwka w wieku przedemerytalnym, który nie ma pojęcia o taktyce i przygotowaniu fizycznym i dobiera sobie do współpracy wyłącznie potakiwaczy albo/i głupszych od siebie będzie z pewnością zaj.bisty.