Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23217
Stary 14.04.2013, 14:55
Okej, mamy hipoteze ze mistrzostwo dla Legii jest ustawione. Niech tak bedzie. Tyle ze wiecie, jesli to ustawianie ma polegac na jednym meczu (w momencie gdy Legia i tak ma 4 pkt przewagi nad drugim zespolem!) to cos tu nie tak.
To troche tak jakby jakis legionista sezon temu powiedzial ze nasze gole z Jagielonia i Lks-em sa dowodem na to ze liga jest ustawiona tak bysmy... nie mogli spasc

Prawda ze smieszne i absurdalne?

Chodzi o to ze jak juz wysuwamy takie tezy to trzeba tez miec jakies dowody, a nie na hura po jednym meczu.


Mamy mecz z Wisla. Jeden przypadek. Prosze panow od ustawiania (wolfy,...) o podanie kolejnych spotkan w ktorych sedzia pomogl Legii. Prosilbym o wszystkie takie spotkania z tego sezonu by miec pelen przeglad sytuacji.

Na razie padl przyklad wczorajszego meczy, na razie mamy 1/22. Malo. Za malo by glosic teze o ustawieniach.
Odpowiedz cytując