Ale to forum jest zabawne. Teraz nagle Sarki okazuje się całkiem spoko grajkiem, a jak przychodził wieszano na nim psy. To samo z trenerem jest.. a patrząc spokojnie widzimy ile razy w Krakowie nas oszukano!! To niepojęte by tyle błędów sędziowie dla jednej drużyny robili...
Swoją drogą patrząc na Sikorskiego od dłuższego czasu myślałem, że jego nieskuteczność jest chyba przez te długie włosy... bo wszystkie bramki strzelał mają krótkie

I co się okazało znów ma (jak na siebie) krótkie włosy i strzela bramkę!! Wniosek dla Daniela.. nigdy nie zapuszczaj włosów dopóty, dopóki jesteś czynnym piłkarzem

Taki mały OT
Miłej i słonecznej niedzieli da Wszystkich!!