|
Pierwsza drużyna ponosi porażkę za porażką. Mówi się o dużym wietrzeniu szatni. W innych klubach młodzież z powodzeniem wchodzi i pomaga pierwszym drużynom. A u nas? Młoda Wisła jest na ostatnim miejscu. Włodarze mogliby zainwestować w młodych, to inwestycja w przyszłość (Legia, Zagłębie zbierają już od dawna z tego korzyści), a my...
|