Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20206
Stary 14.04.2013, 12:15
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Biję się w pierś i przyznaję, że Sarki okazał się wzmocnieniem. Kiedy przychodził do Wisły traktowałem go( jak pewnie większość) jak kolejnego z zawodnika z cyklu " I ty możesz zostać piłkarzem! przyjdź na kasting do nowego zespołu produkcji łysego likwidatora" okazało się jednak że SELERinho potrafi grać w piłkę i w kontekście naszej aktualnej siły jest niezłym wzmocnieniem. Obawiam się tylko, że jeśli zostanie z nami na przyszły sezon, to jego niezła szybkość może w dziwny sposób "wyparować" po pierwszym okresie przygotowawczym

E: Jest gdzieś filmik z sytuacją w której Sarki doznał kontuzji
Trudno się z tym nie zgodzić.

Pozostaje pytanie - czy Sarki jest w stanie grać 90 minut?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując