piotrek06 napisał(a):

Biję się w pierś i przyznaję, że Sarki okazał się wzmocnieniem. Kiedy przychodził do Wisły traktowałem go( jak pewnie większość) jak kolejnego z zawodnika z cyklu " I ty możesz zostać piłkarzem! przyjdź na kasting do nowego zespołu produkcji łysego likwidatora" okazało się jednak że SELERinho potrafi grać w piłkę i w kontekście naszej aktualnej siły jest niezłym wzmocnieniem. Obawiam się tylko, że jeśli zostanie z nami na przyszły sezon, to jego niezła szybkość może w dziwny sposób "wyparować" po pierwszym okresie przygotowawczym
E: Jest gdzieś filmik z sytuacją w której Sarki doznał kontuzji
|
mam tak samo jak Ty zresztą są moje post.