Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
grzybek69
Member
Od: 09.2010
Offline
#
20925
14.04.2013, 10:46
Od kilku dni wiadomo było ze przyjdzie na mecz około 20000 ludzi, niech mi ktoś wytłumaczy na jakiej podstawie firma (prawdopodobnie Rest Bar) nie jest w stanie zabezpieczyć napojów, a nawet pieczywa w odpowiedniej ilości
grzybek69
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzybek69
Znajdź inne posty napisane przez grzybek69