Wyświetl pojedynczy post
vabanq
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 14.04.2013, 09:22
a ja chce zwrocic uwage na jeszcze jedna sprawe. Chodzi mi o Pareike i jego zachowanie po meczu. Ciesze sie, ze gosc sie zachowal jak sie zachowal, fajnie widziec w druzynie goscia, ktory mimo, ze jest z Estonii i mimo, ze jest na finisszu kariery zyje meczem i pokazuje w....ienie i jaja. Oczywiscie nie komentuje jego poziomu gry i bronienia. Mimo, ze pewnie sie z nim pozegnamy niedlugo to bardzo goscia lubie i szanuje.
I jak mamy wygrac z legia jak sedziowie tak drukuja? Pisza niektorzy ze jakby Wisla strzelila wiecej,albo stracila mniej ale jak ....a jak sedziowie drukuja na kazdy mozliwy sposob
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując