|
Sarki - rok bez gry w piłkę, a grając ogony pokazał już ileś razy więcej niż Kosa czy Iliev. To świadczy o poziomie naszego aktualnego składu oraz ligi... Szybki, zwrotny, dobre wrzutki. Ta kontuzja to absolutnie fatalna sprawa, eliminuje z najważniejszego meczu sezonu naszego najlepszego ofensywnego zawodnika.
W rewanżu ze Śląskiem na pewno bez niego - nasz ofensywny kwartecik będzie wyglądał Kosa, Gargula, Małecki, Genkow/Sikorski z wejściem Boguskiego i Chrapka... Trzeba wierzyć :d
|