Wyświetl pojedynczy post
Manor
Junior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20200
Stary 14.04.2013, 09:07
Sarki - rok bez gry w piłkę, a grając ogony pokazał już ileś razy więcej niż Kosa czy Iliev. To świadczy o poziomie naszego aktualnego składu oraz ligi... Szybki, zwrotny, dobre wrzutki. Ta kontuzja to absolutnie fatalna sprawa, eliminuje z najważniejszego meczu sezonu naszego najlepszego ofensywnego zawodnika.

W rewanżu ze Śląskiem na pewno bez niego - nasz ofensywny kwartecik będzie wyglądał Kosa, Gargula, Małecki, Genkow/Sikorski z wejściem Boguskiego i Chrapka... Trzeba wierzyć :d
Odpowiedz cytując