Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22365
Stary 14.04.2013, 08:56
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
To jest forum kibiców Wisły Kraków, więc jeśli nim nie jesteś, a przyszedłeś nast tylko uświadamiać to od siebie mogę Ci jedynie powiedzieć - wyyyypierdalaj ) To samo dotyczy reszty POlitruków typu Szpen..którzy Wisłę oglądali w TV ostatni raz jak grała z Lazio albo i wcale.. Znamienne jest to, że ze strony "PIS" wypowiadają się osoby długo obecne i aktywne na forum i na stadionie, a ze strony "PO" same "nołnajmy" porejestrowane w ostatnim czasie lub aktywne jedynie w tym i smoleńskim temacie..
oglądałem wczoraj

w tym i Smoleńskim wypowiada się na stałe maksymanie 20 osób z kilkudziesięciu tysięcy zarejestrowanych. to również o czymś świadczy.