Temat
:
[22 kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, sobota 13 kwietnia, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
kono
Member
Od: 12.2007
Offline
#
194
14.04.2013, 00:55
to jest pierwszy mecz, w ktorym pokazalismy jaja
kono
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kono
Znajdź inne posty napisane przez kono