Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1477
Stary 14.04.2013, 00:48
Smuda właśnie pokazuje swój kunszt trenerski w Regenzburgu. Jeśli będzie go kontynuował w Krakowie, to nie ma co liczyć na lepsze dni. Poza tym od poczatku będzie się stykał z niechęcią kibiców - "Smuda ped.. Wisłę sprzedał"
Odpowiedz cytując