Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 13.04.2013, 21:02
Jeśli lekarz czy adwokat mogą być ubezpieczeni od błędów w sztuce to czemu miałoby to nie dotyczyć sędziego piłkarskiego? Skoro popełnił błąd, który spowodował choćby kwantyfikowalną utratę premii dla piłkarzy i trenera - powinien bulić. Ja natomiast nadal piję do jego albo nieczystych intencji albo ilorazu inteligencji..

ryzovsky napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj Wielką Wisłą byliśmy razem z naszymi piłkarzami, którzy pokazali, że grać potrafią, jeśli im się chce. Nie głaskajmy ich po przegranych meczach, gdzie przeszli obok meczu i wymagajmy dobrej gry. Bo gra w Wiśle do czegoś zobowiązuje. Jeśli będą grać tak jak dziś to zasłużą sobie na szacunek kibiców i będą traktowani w odpowiedni sposób. W tym sezonie przechodzili obok większości meczów, nie byli zdeterminowani do walki i patrzyli na liczby na swoich kontach bankowych.
Dobrze napisane...
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 13.04.2013 o godz. 21:08.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując