Wielka Legia, spełnienie onanistycznych marzeń Bobka90 i podobnych nie wychodzi przez 45 min z połowy
Nie mam zastrzeżeń do piłkarzy. Niech mi ktoś jeszcze powie, że Chrapek jest slaby to go wyśmieje, gość nam pięknie rozruszał grę w drugiej połowie. Przegraliśmy z czarną mafią, ale z podniesioną głową. Frekwencja świetna, niech wszyscy przyjdą też na Śląska we wtorek bo ten mecz znacznie ważniejszy niż ten dzisiejszy. Doping miazga!!
TYLKO WISŁA NASZ TS !