Temat
:
[22 kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, sobota 13 kwietnia, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
127
13.04.2013, 20:20
baton
napisał(a):
Ad 7) jeszcze karny dla Piasta byl mocno drukowany
Racja! W takim natłoku łatwo o czymś zapomnieć
4karol4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 4karol4
Znajdź inne posty napisane przez 4karol4