|
Ja nie mam większych zastrzeżeń do naszych piłkarzy. tchetris Małecki ale też i Bunoza strzelali w takiej sytuacji gdzie mieli pełne prawo strzelać. W pierwszej części Małecki podawał do Boguskiego i też nie wpadło.
Legia słaba, nie znaczy to że nie ma większego potencjału niż Wisła, ale w tym meczu mieli setki kiedy my graliśmy va banque z tyłu i stąd sytuacje Ljuboi czy Kucharczyka. kiedy graliśmy ostrożniej w obronie niewiele stworzyli.
Cóż szkoda, pomijam Jarzębaka bo to już jest kuriozum.... ale remis przynajmniej nam się należał.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|