Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1474
Stary 13.04.2013, 20:14
Trener Wisły Tomasz Kulawik: "Bardzo dobre spotkanie. Nareszcie nie połówka. Graliśmy 90 minut dobry mecz. Chłopaki dali z siebie wszystko i pokazali, że potrafimy grać w piłkę. Ale prawda jest taka, że zabrali nam punkty. Rzut karny i akcja, po której padła pierwsza bramka, to zdecydowało o wyniku. Plus i brawo dla chłopaków za to, że się podnieśli. Po co pięciu sędziów? Nigdy nie komentowałem ich pracy, ale kolejny raz nam zabrano punkty. W meczach z Podbeskidziem, czy z Lechią było tak samo. To mój komentarz do pracy arbitrów".
Odpowiedz cytując