Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 13.04.2013, 20:10
4karol4 napisał(a):Wyświetl post
Lista błędów sędziowskich tylko z tej wiosny:

1 Bełchatów - czerwona kartka dla Głowackiego, za faul na zawodniku, który rzekomo wychodził na czystą pozycję. Sytuacja miała miejsce daleko od bramki, w dodatku obok Głowy był Jovanovic.

2. Jagiellonia (PP) - karny dla Jagi z kapelusza. Napastnik kopnął w nogi naszego obrońcę, który próbował zastawić piłkę. Brak czerwonej dla Pazdana.

3. Podbeskidzie - nieodgwizdany ewidentny karny na Boguskim.

4. Jagiellonia ( rewanż w PP) - pierwsza bramka dla jagi ze palonego

5. Pogoń - nieuznana prawidłowa bramka Boguskiego, który otrzymał podanie od zawodnika Pogoni, więc nie ma mowy o spalonym.

6. Lechia - nieuznana bramka Małeckiego, który nie był na spalonym.

7. Piast - pierwsza bramka dla Piasta po minimalnym spalonym.

8. Legia - bramka dla Legii po akcji, w której zawodnik wyjechał za linię końcową. Nieodgwizdany ewidentny karny dal Wisły.

Jak do tej pory na 10 spotkań rozegranych tej wiosny w 8 sędziowie pomagali drużynie przeciwnej. Tylko mecze z Polonią (2-1) i Śląskiem (1-2) odbyły się bez błędów sędziowskich.
Ad 7) jeszcze karny dla Piasta byl mocno drukowany
Odpowiedz cytując