Wyświetl pojedynczy post
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 13.04.2013, 19:20
może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Kulawik jak zdjął w 64 min Boguskiego "grającego" na szpicy, gdy przegrywamy 2-0, nie wpuścił w zamian napastnika? Tylko gramy sześcioma pomocnikami, a w polu karnym nie ma nikogo!
Gdy wszedł Sikorski, Sarki miał do kogo zagrać i tak padła bramka.
A Boguskiego to najlepiej odesłać do ME, albo lepiej nie, będzie im zaniżał poziom.
Odpowiedz cytując