Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
JPnaStówe
Member
Od: 07.2009
Offline
#
4955
13.04.2013, 17:07
Odkupie bilet z meczu Wisła-Legia (dane,pesel itp mogą być zamazane) zapraszam chętnych na priv.
JPnaStówe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JPnaStówe
Znajdź inne posty napisane przez JPnaStówe