Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bartek_strz
Member
Od: 07.2009
Offline
#
9063
13.04.2013, 15:27
Ja rozumiem tylko ludzi spoza Krakowa, często jadą mnóstwo kilometrów i nie mogą zrobić KK gdzie indziej..a szkoda, bo np. Lechia jeździła po największych FC i w ten sposób robiła sobie promocje..
bartek_strz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bartek_strz
Znajdź inne posty napisane przez bartek_strz