Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bartek_strz
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9063
Stary 13.04.2013, 15:27
Ja rozumiem tylko ludzi spoza Krakowa, często jadą mnóstwo kilometrów i nie mogą zrobić KK gdzie indziej..a szkoda, bo np. Lechia jeździła po największych FC i w ten sposób robiła sobie promocje..
Odpowiedz cytując