Semper Fidelis 1985 napisał(a):

Kolejka po kk to nieporozumienie. Źal mi tych ludzi po bilety spoko, 30 min w kolejce i masz bilet. Pozdro.
|
A mi nie żal.. było tyle czasu na zrobienie karty kibica , w weekendy można zrobić więc na własną prośbę teraz stoją w kolejce.