Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9057
Stary 13.04.2013, 14:11
o 12:30 kolejka na 60-70 osób o 13:30 nie mniejsza... ciekawe czy poszło na C wszystko?

jaszczur90 napisał(a):Wyświetl post
Może ludzie się wystraszyli w związku z ostatnimi wydarzeniami na trybunie C i wolą iść na bardziej "niekibicowskie" trybuny
Lepszy niepełny C a konkretny niż pełny C cipek i dzieciarni...
Ostatnio edytowane przez palikot : 13.04.2013 o godz. 14:14.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując