o 12:30 kolejka na 60-70 osób o 13:30 nie mniejsza... ciekawe czy poszło na C wszystko?
jaszczur90 napisał(a):

Może ludzie się wystraszyli w związku z ostatnimi wydarzeniami na trybunie C i wolą iść na bardziej "niekibicowskie" trybuny
|
Lepszy niepełny C a konkretny niż pełny C cipek i dzieciarni...