Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9056
Stary 13.04.2013, 13:51
bartek_strz napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli faktycznie sprzedali ponad 20k to śmieszne jest dla mnie że jeszcze są bilety na C
Może ludzie się wystraszyli w związku z ostatnimi wydarzeniami na trybunie C i wolą iść na bardziej "niekibicowskie" trybuny
Odpowiedz cytując