Temat
:
[22 kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, sobota 13 kwietnia, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
62
13.04.2013, 11:32
Przy takich brakach w kadrze, występ Sikorskiego jest jak najbardziej realny. W końcu się doczekamy i zobaczymy Daniela na murawie!
Może strzeli brameczkę?
Mialem za duzy podpis. Teraz nie bede mial w ogole.
vaazon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vaazon
Znajdź inne posty napisane przez vaazon