Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
Od: 04.2013
Offline
#
22362
13.04.2013, 10:21
A to jest forum Radia Maryja że trzeba wychwalać PIS?
Adminku kochany jak mam więcej nicków (kont) na tym forum proszę o BANA. Z wyrazami szacunku York09.
Ostatnio edytowane przez york09 : 13.04.2013 o godz. 10:24.
york09
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez york09