Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23203
Stary 13.04.2013, 03:17
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Blad jest w tym ze kompletnie nie bierzesz pod uwage realiow praktycznych; ty sobie teoryzujesz baju baju, a praktyka pokazuje jedno... ze to nie takie proste.
Dlaczego? Hmm?

Na razie nie dostałem, żadnej konkretnej odpowiedzi. Tylko jak z kobitami "nie, ale ty nie zrozumiesz dlaczego"



Abstrahujac od aspektow finansowych;

Innymi slowy, wiecej zespolow w lidze ktorzy buduja klase pilkarska na 1-ligowych wymiataczach; 2 dodatkowe Podbeskidzia, Pogonie czy Piasty (spokojnie, Podbeskidzie radzilo sobie rownie dobrze na poczatku).

Po co?


Cytat:
Polskim pilkarzom brakuje nie tylko gry, brakuje tez, a moze przede wszystkim, gry na poziomie! 4 dodatkowe mecze z ogorkami ze sportowego punktu widzenia nic nie dadza. Absolutnie nic. Czego sie Lech nauczyl wygrywajac 2:0 z Pogonia? Tralka tralkowala, Murawski markowal, Kaminski kryl na kilometry, Tonev nie bronil a i tak wygrali gladko. Sa super i cool. Potem to wyjdzie w pucharach bo nie ma kto obnazac bledow (oprocz Mielcarskiego, haha).
Ojejku wygrali z Pogonią, a u siebie możesz mi przypomnieć ile ją rozwaliili?

Rozumiem, że z ostatnią drużyną ekstraklasy, też sobie poradzą bez problemów? Jak wysoko wygrali z GKSem u siebie, przypomnij mi?

Że co, że nie dali rady?

Więc może wbrew temu co mówisz wcale nie ma takiej kosmicznej różnicy między czołówką a dołem tabeli...

Cytat:
18 liga zespolowa to 4 dodatkowe mecze ze slabymi klubami; zadnej presji, zadnego poziomu, zadnych emocji. W dodatku po kase wieksza kolejka. Bez sensu!
Dokładnie, taki Lech roznosi drużyny z dołu tabeli... Legia u siebie ile z GKSem wygrała swoją drogą?

Można majątek postawić, po kursie 1.01. I wszystko przegrać...
leyzer87 napisał(a):Wyświetl post
Ano jest taki błąd, że w podobny sposób, jak mówisz funkcjonowało Podbeskidzie, a teraz prawdopodobnie spadną i, jakoś nie wróżę im szybkiego powrotu. Ale fakt masz rację w jednym. Przynajmniej by nie mieli potem tacy delikwenci problemów z długami, więc lepsze to, niż nic.
No i bardzo dobrze, oby więcej takich klubów.

Nie tylko Podbeskidzie, ale i np. Piast który już w tabeli radzi sobie znacznie, znacznie lepiej. Da się?

Zresztą co to za argument, że spadną? Ktoś z ligi spaść musi, ktoś niezależnie od poziomu musi być najsłabszy...
Ddf
Odpowiedz cytując