Worcester napisał(a):

Jeśli był plan zabicia Kaczyńskiego, to zaistniał poza głowami Tuska i Putina.
Przecież to są tylko pionki. Nie czujecie tego, że nie o to w tym wszystkim chodzi. Czy aż tak bardzo głupi/naiwni jesteście?
To sa fajne pajacyki..pociągniesz i pójdą, ot co.
Inaczej.
Wy myslicie, że w Polsce REALNIE rządzi Tusk, a w Rosji REALNIE rządzi Putin?
Jeśli tak to: hahahahhahahahaha.
|
Skoro tak to polecam filmy z cyklu: Zeitgeist...plany depopulacyjne, masoneria, NWO itd...miłego ogladania.
PS. dziwi mnie tylko, że ludzie wierza naprawde, że posiedli wiedzę, dotarli do informacji ktore podobno sa najbardziej strzezonymi na swiecie...i WIDZĄ swoimi pprzenikliwymi umysłami to, czego inni nie potrafią.
Co do śmierci prezydentai. Stosujesz niezbyt bystry wybieg: stawiam teze ale nie zamierzam udzielac odpowiedzi. Nie chodzi mi zebys machał dowodami z Słuzb Sopecjalnych (choc niewatpliwie je posiadasz)...podziel sie choc swoimi przemysleniami.